Realizacje

Gardeja

Jednym z projektów realizowanych przez nasz salon w Grudziądzu w 2012 roku był montaż stolarki otworowej w budynku mieszkalno-usługowym w miejscowości Gardeja. Projekt swoim stylem nawiązuje do istniejących niegdyś w tej miejscowości kamienic, zniszczonych podczas II wojny światowej. Montowana przez nas stolarka, również musiała odpowiadać stawianym przez architektów wymaganiom.

Gdańsk – kamienica

Jednym z naszych klientów był mieszkaniec kamienicy stojącej przy ulicy Długiej w Gdańsku. Montaż okien w samym sercu zabytkowej starówki wymagał spełnienia warunków narzuconych przez konserwatora zabytków.

Kołobrzeg

Dostarczyliśmy 140 okien PVC i drzwi w zewnętrznej okleinie drewnopodobnej w kolorze orzech do nowo wybudowanego budynku mieszkalnego w Kołobrzegu.

Kołobrzeg Port Jachtowy

Jedną z naszych prestiżowych realizacji wykonanych przez nasz oddział w Kołobrzegu jest dostawa stolarki okiennej i drzwiowej z PVC do nowo powstałego budynku Portu Jachtowego w Kołobrzegu

Domy drewniane FIDAS

Jedna z wielu realizacji, wynikająca z nawiązania stałej współpracy z firmą FIDES. Drewniane domy wyposażamy w kolorystycznie dobrane okna dwuszybowe.

Gdańsk-ul.Piwna

Gdańskie kamieniczki należą do budynków wymagających. W przypadku tej, zamówienie obejmowało montaż okien PCV w kolorze białym oraz dopasowanych parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Zadowoleni klienci chętnie pozowali do zdjęć.

Rotmanka

Salon we Wrzeszczu może pochwalić się piękną realizacją, okazały dom we wsi Rotmanka został wyposażony w komplet okien i dwie pary drzwi przesuwanych.

Gać

Grudziądzki salon dostarcza okna do wielu pobliskich miejscowości. W nowo wybudowanym domu jednorodzinnym zostały zamontowane okna, drzwi, brama garażowa oraz dopełniające całości ? rolety w kolorze złotego dębu.

Wąbrzeźno

Dom znajdujący się w Wąbrzeźnie, niedaleko Grudziądza został wyposażony w komplet okien w kolorze palisandru.

Grudziądz-Owczarki

W jednej z dzielnic Grudziądza powstał parterowy dom jednorodzinny. Zamontowano w nim okna w kolorze ciemnego dębu i pasujące do nich rolety. Dodatkowo, dostarczyliśmy drzwi wejściowe KMT i segmentową bramę garażową

Grudziądz-Owczarki

W kolejnej już realizacji w Owczarkach zamontowano okna wykonane na nowym profilu 7-komorowym IGLO ENERGY w kolorze złotego dębu. Całości dopełniło duże okno tarasowe, wykonane w systemie przesuwnym.

Michale

Na budowę domu jednorodzinnego w miejscowości znajdującej się niedaleko Grudziądza, dostarczono komplet okien w kolorze ciemnego dębu, drzwi KTM oraz zewnętrzne rolety podtynkowe.

Grudziądz

Dom wybudowany w Grudziądzu otrzymał komplet okien w niestandardowym kolorze ? bazaltowo szarym. Zamontowano również komponujące się z całością, białe drzwi i bramę garażową

Grupa

Nowy wygląd domu w miejscowości Grupa niedaleko Grudziądza nadały okna w kolorze mahoniu, wykonane na profilu IGLO 5 Classic.

Kitnowo

Dom wybudowano w miejscowości znajdującej się 20km od Grudziądza. Zamontowano w nim klasyczne okna w kolorze złotego dębu wraz z roletami nakładanymi, segmentową bramę garażową oraz drzwi przygarażowe.

Gdańsk- ul. Polanki

Salon z Gdańska ? Wrzeszcza zrealizował pierwsze tak szczególne zamówienie. Okna znajdujące się na piętrze wykonane zostały na wzór okien parterowych i na życzenie klienta, otrzymały eleganckie zdobienia. Dokładamy wszelkich starań, by nawet niestandardowe zamówienia zostały zrealizowane przez naszą firmę.

banino

Do nowo wybudowanego domu na kaszubskiej wsi Banino dostarczyliśmy komplet okien, prestiżowe, duże drzwi przesuwane, drzwi wejściowe KMT oraz bramę garażową BEDITOM.

Gdańsk-ul. Kołodziejska

Kolejna już realizacja na starym mieście wykonana przez oruński salon sprzedaży. W budynku zamontowano sosnowe okna z pakietem trójszybowym oraz marmurowe parapety wewnętrzne i stalowe zewnętrzne.

Gdańsk-ul.Grobla III

W budynku znajdującym się na starym mieście zamontowane zostały standardowe, białe okna PCV i jedno nietypowe ? okno trójkątne. 

Leverkusen

Nad Renem, w niemieckim mieście Leverkusen odbyła się realizacja oruńskiego salonu. Zamówienie obejmowało okna PCV w kolorze białym oraz sterowane elektrycznie rolety

Jonkoping

Realizacja w Szwedzkim Jonkoping oparta o system ślusarki aluminiowej MB-60. Wykorzystano tu drzwi suwane zamiast okien, okna okrągłe i drzwi wejściowe.

Jonkoping

W tym nowoczesnym projekcie w Szwecji zastosowaliśmy ślusarkę aluminiową Drutex opartą o system MB-60 czyli tzw. aluminium ciepłe

Malmo

Ljungby

Ljungby

Goteborg

Formularz kontaktowy

    Partnerzy

    Partner
    Partner
    Partner