Montaż okien, rolet, parapetów i drzwi Trójmiasto

Zdajemy sobie sprawę, że zakup okien, drzwi czy parapetów to dopiero początek zmian w domu. Potrzebny jest transport nabytych materiałów, a następnie zamontowanie ich w fachowy sposób. Dotyczy to zarówno ram okiennych oraz szyb, jak i niezbędnych dodatków, takich jak plisy, żaluzje i rolety. Korzystanie z usług trzech różnych firm jest niezbyt opłacalne, jak również trudne do zorganizowania. Aby usprawnić ten proces, rozszerzyliśmy zakres naszych działań. Obecnie poza dostawą oferujemy instalację drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, a także okien drewnianych, PCV oraz wszystkich, które mamy w ofercie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy Państwu profesjonalny montaż dostarczanych materiałów. Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą instalację nowych i utylizację starych okien i drzwi. Celem zapewnienia jak najlepszej izolacji, wykorzystujemy najnowsze trendy w montażu: montaż trójwarstwowy i taśmy rozprężne. Wybierając elementy stolarki otworowej, warto zwrócić uwagę, czy dana firma proponuje kompleksowe rozwiązania. W przypadku naszego salonu możecie Państwo mieć pewność, że nie tylko sprzedajemy, ale też montujemy w profesjonalny sposób dostarczone materiały. Doskonale znamy produkty znajdujące się w naszym asortymencie. Stąd też możecie Państwo być pewni, że kiedy wykonamy montaż, wszystkie elementy będą osadzone pewnie, estetycznie prezentując się w danym wnętrzu. Montujemy nie tylko okna. Zajmiemy się też instalacją drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, a także wszystkich elementów, które poszerzają ich funkcjonalność. Szeroki wybór produktów, jaki można odnaleźć w proponowanym przez nasz salon asortymencie, idzie w parze z profesjonalnymi usługami monterskimi. a także wszystkie inne elementy stolarki okiennej i drzwiowej.

Montaż rolet

Montaż parapetów wewnętrznych Instalowane wewnątrz parapety to nie tylko wykończenie mające na celu uzupełnienie aranżacji pomieszczenia. Stanowią one bowiem także dodatkową powierzchnię użytkową, na której ustawia się różne obiekty, w tym dekoracje, jak kwiaty doniczkowe, wazony i wiele innych. Dlatego też muszą wykazywać się zwiększoną trwałością na zarysowania, a także obciążenia. Dobrze dopasowany i solidnie osadzony na krawędzi wnęki parapet ? To zyskujecie Państwo, jeśli zdecydujecie się na usługę, którą wykonają nasi pracownicy. Niezależnie, czy decyzja padła na wybór okien PCV, czy też drewnianych ? Zadbamy o to, aby wewnętrzne parapety idealnie dopełniały ich wyglądu, stając się ich dodatkową ozdobą.

Montaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych

Tych zaś odnajdziecie Państwo w naszej firmie. Zadbają oni o to, aby ten element wykończenia był solidnie, a jednocześnie estetycznie przymocowany. Parapet więc będzie nie tylko dobrym i skutecznym zabezpieczeniem, ale również kolejną powierzchnią, na której będą mogły stanąć kwiaty ozdobne.

Montowanie rolet z dojazdem do Klienta

Jako renomowany producent, świadczący usługi na najwyższym poziomie i dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opcji montażu z dojazdem do Klienta. U nas nie tylko kupią Państwo najwyższej jakości żaluzje drewniane czy moskitiery, ale również skorzystają z usługi profesjonalnego montażu. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, które znają się na swojej pracy. Regularnie przechodzą szkolenia branżowe, na których nabywają doświadczenia i umiejętności. To pozwala nam sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów. Kupując plisy czy rolety, mają więc Państwo możliwość skorzystania z wysoce profesjonalnej i kompleksowej usługi, połączonej z fachowym doradztwem i montażem. Gwarantujemy rzetelne podejście do prac instalacyjnych, pewne i solidne osadzenie okien, parapetów czy rolet, a także szybki czas realizacji. Samodzielny montaż nie zawsze jest łatwy, szczególnie w przypadku osób, które nie posiadają odpowiednich kwalifikacji, narzędzi czy doświadczenia. My zajmiemy się montażem od A do Z, wykonując dokładny pomiar i dobierając odpowiednią metodę montażu.
Montaż - zdjęcie
Montaż - zdjęcie

Formularz kontaktowy

    Partnerzy

    Partner
    Partner
    Partner