Montaż

Zdajemy sobie sprawę, że zakup okien, drzwi czy parapetów to dopiero początek zmian w domu. Potrzebny jest transport nabytych materiałów, a następnie zamontowanie ich w fachowy sposób. Dotyczy to zarówno ram okiennych oraz szyb, jak i niezbędnych dodatków, takich jak plisy, żaluzje i rolety. Korzystanie z usług trzech różnych firm jest niezbyt opłacalne, jak również trudne do zorganizowania. Aby usprawnić ten proces, rozszerzyliśmy zakres naszych działań. Obecnie poza dostawą oferujemy instalację drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, a także okien drewnianych, PCV oraz wszystkich, które mamy w ofercie.


Jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług. Ze względu na fakt, że w naszym asortymencie znajdują się również osłony okienne, oferujemy też profesjonalny montaż rolet. Działamy w Trójmieście, jednak operujemy w wielu regionach Polski. Niezależnie od tego, czy mieszkają Państwo w Gdańsku, Gdyni, Chojnicach lub Sopocie, mogą Państwo skorzystać z oferty.


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy Państwu profesjonalny montaż dostarczanych materiałów. Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą instalację nowych i utylizację starych okien i drzwi. Celem zapewnienia jak najlepszej izolacji, wykorzystujemy najnowsze trendy w montażu: montaż trójwarstwowy i taśmy rozprężne.

Członkowie certyfikowanych, profesjonalnych i doświadczonych ekip montażowych okresowo przechodzą szkolenia, dzięki czemu za każdym razem mogą być Państwo pewni wysokiej jakości oferowanych przez naszą firmę usług.

Pracownicy naszych ekip monterskich są członkami Zrzeszenia Montażystów Stolarki i posiadają certyfikaty Mistrza Montażu. Są to ludzie z długoletnim doświadczeniem w zakresie produkcji, serwisu, konserwacji oraz instalacji stolarki otworowej.

Wybierając elementy stolarki otworowej, warto zwrócić uwagę, czy dana firma proponuje kompleksowe rozwiązania. W przypadku naszego salonu możecie Państwo mieć pewność, że nie tylko sprzedajemy, ale też montujemy w profesjonalny sposób dostarczone materiały. Doskonale znamy produkty znajdujące się w naszym asortymencie. Stąd też możecie Państwo być pewni, że kiedy wykonamy montaż, wszystkie elementy będą osadzone pewnie, estetycznie prezentując się w danym wnętrzu.

Montujemy nie tylko okna. Zajmiemy się też instalacją drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, a także wszystkich elementów, które poszerzają ich funkcjonalność. Szeroki wybór produktów, jaki można odnaleźć w proponowanym przez nasz salon asortymencie, idzie w parze z profesjonalnymi usługami monterskimi.

Możemy więc zamontować:

  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • okna PCV, drewniane i wszystkie inne, dostępne w ofercie,
  • parapety wewnętrzne i zewnętrzne,

a także wszystkie inne elementy stolarki okiennej i drzwiowej.

Montaż rolet Trójmiasto

Jeśli obok okien, drzwi i parapetów interesuje Państwa też instalacja osłon okiennych ? tym również możemy się zająć. Nasi fachowcy oferują profesjonalny montaż rolet i żaluzji. W asortymencie są dostępne, m.in. takie systemy osłonowe, jak:

  • rolety wewnętrzne, w tym:
    • dzień-noc,
    • rzymskie,
  • rolety zewnętrzne,
  • żaluzje poziome (w tym drewniane).

Dysponujemy nie tylko najlepszymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o dostarczane materiały, ale też odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, dzięki której cały montaż odbywa się w pełni profesjonalnie. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że wszystkie zamontowane osłony będą estetyczne i trwale przytwierdzone do danej powierzchni.

Montaż parapetów wewnętrznych

Instalowane wewnątrz parapety to nie tylko wykończenie mające na celu uzupełnienie aranżacji pomieszczenia. Stanowią one bowiem także dodatkową powierzchnię użytkową, na której ustawia się różne obiekty, w tym dekoracje, jak kwiaty doniczkowe, wazony i wiele innych. Dlatego też muszą wykazywać się zwiększoną trwałością na zarysowania, a także obciążenia. Dobrze dopasowany i solidnie osadzony na krawędzi wnęki parapet ? to zyskujecie Państwo, jeśli zdecydujecie się na usługę, którą wykonają nasi pracownicy.

Niezależnie, czy decyzja padła na wybór okien PCV, czy też drewnianych ? zadbamy o to, aby wewnętrzne parapety idealnie dopełniały ich wyglądu, stając się ich dodatkową ozdobą.

Montaż parapetów zewnętrznych

Być może niewiele osób sobie zdaje sprawę z tego, jak ważną funkcję pełnią parapety zewnętrzne. Otóż nie tylko zdobią elewację budynku, ale przede wszystkim są skutecznym zabezpieczeniem wnęki okiennej przed zawilgoceniem. Tym samym chronią mur przed działaniem wody, skutkującym grzybem i niszczeniem ściany. Dlatego też tak istotne jest, aby montażem parapetów zewnętrznych zajmowali się wyłącznie specjaliści.

Tych zaś odnajdziecie Państwo w naszej firmie. Zadbają oni o to, aby ten element wykończenia był solidnie, a jednocześnie estetycznie przymocowany. Parapet więc będzie nie tylko dobrym i skutecznym zabezpieczeniem, ale również kolejną powierzchnią, na której będą mogły stanąć kwiaty ozdobne.

Zachęcamy więc wszystkich klientów z Trójmiasta i innych miast w kraju do kontaktu z naszymi specjalistami.

Montowanie rolet z dojazdem do Klienta

W naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie ? oferujemy rolety w bardzo atrakcyjnych cenach, wykonane z wysokiej jakości tkanin, co daje gwarancję trwałości na długie lata. Nasze ceny są idealne na każdą kieszeń, a bogata oferta sprawia, że Klienci bez trudu znajdą osłony okienne, okna aluminiowe czy parapety, które doskonale będą się komponować z każdym wnętrzem.

Jako renomowany producent, świadczący usługi na najwyższym poziomie i dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opcji montażu z dojazdem do Klienta. U nas nie tylko kupią Państwo najwyższej jakości żaluzje drewniane czy moskitiery, ale również skorzystają z usługi profesjonalnego montażu. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, które znają się na swojej pracy. Regularnie przechodzą szkolenia branżowe, na których nabywają doświadczenia i umiejętności. To pozwala nam sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów. Kupując plisy czy rolety, mają więc Państwo możliwość skorzystania z wysoce profesjonalnej i kompleksowej usługi, połączonej z fachowym doradztwem i montażem. Gwarantujemy rzetelne podejście do prac instalacyjnych, pewne i solidne osadzenie okien, parapetów czy rolet, a także szybki czas realizacji. Samodzielny montaż nie zawsze jest łatwy, szczególnie w przypadku osób, które nie posiadają odpowiednich kwalifikacji, narzędzi czy doświadczenia. My zajmiemy się montażem od A do Z, wykonując dokładny pomiar i dobierając odpowiednią metodę montażu.

Warto więc skorzystać z naszej oferty już dziś. Na swoim koncie posiadamy tysiące perfekcyjnie wykonanych realizacji, Klienci cenią sobie duży wybór produktów, profesjonalny serwis, wysokiej jakości usługi montażowe oraz doradztwo naszych specjalistów. Zawsze solidnie wykonujemy zlecone nam zadania, gdyż przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu wszystkich osób. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom, dlatego zachęcamy do zakupu produktów wraz z usługą montażu z dojazdem pod wskazany adres.

Montaż - zdjęcie
Montaż - zdjęcie

Formularz kontaktowy

Partnerzy
Partner
Partner
Partner